Hakkımızda

PC-AY Bilişim tek. San. ve Tic. ltd şti, Bilişim Teknoloji sektöründe katma değer ekleyen yenilikçi, uzman ve dinamik bir dağıtım ve hizmet veren şirkettir.
Ürün yelpazesinde yer alan ve her biri kendi alanında lider olan Uluslararası markaların kişisel bilgisayarlar, sunucu, depolama, yedekleme, sanallaştırma güvenlik bilgisayar ağ endüstriyel el terminalleri, barkod yazıcılar, bilgisayar bileşenleri, yazıcılar, toner grupları, bilgisayar oem-kablo çeşitleri ve mobil ürünlerinin tercih edilen tedarikçisi konumundadır. 
PC-AY Bilişim Şirketi yeni teknoloji ve çözümleri yakından takip eden deneyimli ve bilgili ekibiyle pazardaki rakiplerinden ayrışmaktadır. 
Müşteri ve ürün odaklı iş süreçleri, yeni teknolojileri ilk uygulayabilen şirketler arasında olmanın getirdiği güvenilirlik ve deneyim, PC-AY Bilişim'i pazarda farklılaştıran faktörler arasındadır. 

 

VİZYON
Küresel pazarda oluşturduğu değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, stratejik bir ortak gibi güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı, bir milli teknoloji firması olmak.
MİSYON
Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir tedarikçi şirket olmak.
DEĞERLERİMİZ
Yasal ve etik kurallara uymak, İşi kolaylaştırmak, hızlandırmak ve daha akıllı iş yapmak için teknolojiyi etkin kullanmak, İşlerin kişilere bağlı olmadan sürdürülebileceği, kurumsal bilginin üretildiği, geliştirildiği ve kurum hafızasına kazandırıldığı bir iş modelinde süreçleri ve sistemleri kurgulamak, yaşatmak ve yazılı hale getirmek,
ÜST